Gönenç Emlak Blog

Marmaris emlak bilgileri sunuluyor.

Marmaris satılık konut

1 Yorum

Marmaris Satılık Konut

Marmaris emlak piyasasına dubleks satılık ev sunuldu. 20 yıl üzerinde Türkiye güney sahilleri ve Marmaris emlak sektörüne profesyonel danışmanlık hizmetini aktif olarak vermekte olan Gonenc Emlak Şirketi yeni fırsatlar  sunuyor. Bu kez; yatırım potansiyeline sahip, kira getirisi olan konut sunuluyor.  Şirketin resmi sitesi gonencemlak.com.tr 1lan no: 592 olarak detaylı ilgiler ve resimler veriyor. Siteye girdikden sonra arama motoru bölümüne sadece numarayı yazarak enter ile bilgilere ulaşabilirsiniz.

Marmaris satılık konut fonksiyonel tatil evidir. Dublek dairenin iki ayrı girişi vardır. Her iki bölüm kullanım açısından bağımsızdır. Ancak; kat irtifakı olarak tek tapu olararak tescili yapılmıştır. Satışta birlikte, kullanımda bağımsızdır. Avantajlı yanı; bir daire kullanılırken diğeri kiraya verilebilir. İki ayı aile yaşıyabilir. Her ikisi de kiralanabilir. Bu anlamda kullanım serbestisi vardır.

Satışa çıkarılan konut, Yat Limanı’na, çarşıya, plaja, alışveriş merkezine, Atatürk İlk Öğrenim Okulu’na, yakın ve merkezde bulunmaktadır. Yabancı ailelerin de yer aldığı butik site görünümündeki tatil evi, dinlenme alanı, sosyal amaçlı kapalı alan, yüzme havuzu müşterek kullanım alanlarından yararlanmaktadır. Güvenlik mevcutdur. Yönetim tesis edilmiştir. Teknik servis hizmeti vardır. Böylesi bir yazlık konut yeni konuklarını beklemektedir.

Gonenc Emlak

Marmaris emlak sektöründe öncü gayrimenkul danışmanlık şirketiyiz. 01.01.1994 tarihinde faaliyetimiz başlamıştır. Yıllar içinde oluşan bilgi,birikim,deneyimlerimizi paylaşmak üzere danışmanlık hizmetimizden yararlanmanız önerilir. Emlakınızı hızlı ve değerinde satmak mı istiyorsunuz? ya da hayalinizdeki  emlakı bulmak mı istiyorsunuz 20 yıldır ayni adreste bulunan Marmaris’in tek emlak şirketine ulaşınız. Bir emlak danışmanı ve şirketinin değerini verdiği hizmetin kalitesi belirler.

Kemal Gonenc

Reklamlar

Yazar: gonencemlakblog

1992 yılından beri emlak sektöründe danışmanlık hizmet sektöründe çalışıyorum. Aile şirketimizin kurucu ortak ve yöneticisiyim. Marmaris de yaşıyorum. Evliyim. Ekonomi öğrenimi gördüm.

One thought on “Marmaris satılık konut

  1. Reblogged this on MarmarisBlog and commented:
    Marmaris satılık konut bilgileri veriliyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s