Gönenç Emlak Blog

Marmaris emlak bilgileri sunuluyor.

Marmaris Satılık Daire

2 Yorum

Yaz mevsiminde Mugla Marmaris satılık daire için talep artışı devresel hareketi gelenekseldir. 80.000 nüfusun sezon içinde 250.000 üzerine çıktığı düşünülürse; yerli yabancı tatilciler talebin genişlemesinde doğrudan etkide bulunmaktadır. Bu değerlendirme, profesyonel danışmanlık hizmetini 20 yıl süreden beri, aralıksız, aktif olarak sürdüren şirketimiz; yerinde gözlem ve deneyim sonucu vardığı görüştür.

En çok hangi daireler satılıyor?

Öncelikle tüm zamanlar için geçerli olan; gerçek değerinin altında; acil, ihtiyaçdan satılık emlaklar önceliği almaktadır. Hatta; moda haline gelen; “ucuz ev, ihtiyaçtan kelepir var mı?” sorularını; telefonda evi görmeden “son ne olur” gibi gayri ciddi bulduğumuz talepleri, İcra Müdürlükleri arayınız yanıtı ile sonlardırıyoruz. 250.000-TL değerinde evi 120.000-TL fiyatla almayı herkes ister. Bu tip satıcılara ulaşılacak adres bellidir. Bunu da yardımcı olmak için söylüyoruz.

Peki normal şartlar altında hangi dairelere talep daha çok?

Sahillerde, plaja yakın evlere istekli çok. Diğer talep profili ise; yeni daireler. Tatilciler bu konuda daha çok butik sitelerden daire almayı tercih ediyor. Güvenlik, araç park yeri, yüzme havuzu vb. müşterek kullanım alanlarına sahip olması nedeniyle istekler belirleniyor. Genellikle 2+1 sürekli yaşamadıkları için yeterli olabiliyor. Tatilciler dışında ise 3+1 nerede ise tercihlerin yüzde doksanı. Bunun dışında; lokasyon nedeniyle öne çıkan talepler de mevcuttur. Sitemizde 690 nolu ilan örnek verilmiştir. Plaja dört dakikalık yürüyüş mesafesinde nezih mevkide yer alan Marmaris satılık daire portföyümüzden verilmektedir.

Piyasaya sunulan satılık daire hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için buradan Marmaris satılık daire linkini tıklayabilirsiniz.

Kemal Gonenc

Marmaris satılık daire

Reklamlar

Yazar: gonencemlakblog

1992 yılından beri emlak sektöründe danışmanlık hizmet sektöründe çalışıyorum. Aile şirketimizin kurucu ortak ve yöneticisiyim. Marmaris de yaşıyorum. Evliyim. Ekonomi öğrenimi gördüm.

2 thoughts on “Marmaris Satılık Daire

  1. Plaja yakın evler ilgi görüyor.

    • Turban Kavşağından, Marmaris merkeze kadar olan sahil şeridi tüm zamanlarda talep almaktadır. Plaja yakın evler, yabancılar ve tatil evi arayanların çekim alanı içinde.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s