Gönenç Emlak Blog

Marmaris emlak bilgileri sunuluyor.

Marmaris Satılık Emlak

1 Yorum

Mugla Marmaris satılık emlak piyasasına müstakil bina sektöre sunuldu. Şahıs adına tapudan tescili yapılmış olan emlak zamanlama açısından inşaat yasağı bitmesine az zaman kala piyasaya çıkarılmıştır. İmar planındaki konumu bitişik nizam olan bina yıkıldığı zaman yerine altı adet ayrı tapuya sahip, ikişer dükkan, daire ve dubleks daire kazanılmaktadır.

Marmaris kendi iç dinamikleri ile doğal dönüşüm yaşamaktadır. Eski binalar yıkılarak yerine yenileri yapılmaktadır. Muğla Marmaris emlak ilanları içinde yer alan pek çok gayrimenkul bu konuma sahip ve adaydır. Özellikle 20 yaşın üzerinde olan binaların tek veya iki katlı olanları, zamana karşı gelişmelerde, imar plan değişiklikleri ile, üç-beş kat yasal inşaat izinine sahip olmuşlardır. Yani zaman içinde lokasyon önemi ve imar plan değişikliği nedeniyle değer kazanmış ve potansiyel prim sahibi emlak, statüsüne gelmişlerdir. Dönüşüm Marmariste sürüyor. Hem de gönüllü olarak kendiliğinde olarak. Alan da veren de memnun.

Reklamlar

Yazar: gonencemlakblog

1992 yılından beri emlak sektöründe danışmanlık hizmet sektöründe çalışıyorum. Aile şirketimizin kurucu ortak ve yöneticisiyim. Marmaris de yaşıyorum. Evliyim. Ekonomi öğrenimi gördüm.

One thought on “Marmaris Satılık Emlak

  1. Müstakil ev yıkılarak üç katlı bina yapılabiliyor. 2 dükkan,2 daire,2 dubleks daire. Toplam 6 adet gayrimenkul kazanım mümkün.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s