Gönenç Emlak Blog

Marmaris Emlak içerikleri paylaşılıyor.

Armutalan Satılık Ev | 2014 Arşivinden

| 1 Yorum

Marmaris Emlak

Marmaris merkezden kolay ulaşılabilen nezih mevkide Armutalan satılık ev gayrimenkul piyasasına verildi. Armutalan Camiavlu son yıllarda hızlı gelişim gösterdi. Özellikle bahçeli ev arayan aileler için ideal olan belde, önce belediyelik daha sonra Muğla İlinin Büyük Şehir Belediyesi olması ile Marmaris’e bağlı mahalle olması izlendi. Merkez yoğun gelişme gösterirken, Cami avlu turistik niteliğinin olmaması nedeniyle daha düşük seviyede gelişti. Fakat arsaların nerede ise bitmesi üzerine ilgiyi üzerine çekmesi gözlemlendi. Turistik tesisler, barlar, lokantalar diğer bölgelere göre yok denilecek düzeyde olması, doğal korumayı beraberinde getirdi. Yüksek katlı, bitişik nizam, yapı yoğunlukları gibi olumsuzluklardan uzak kalındı. Doğa içinde, sakin ve huzuru arayan aileler için bir anlamda sığınak oldu.

Konut Fırsatları

İşte ayın fırsatı özelliğinde sektöre sunulan bir emlak. Marmaris merkeze araçla 10-15 dakikalık domuş mesafesinde bulunan yerleşik, yaz kış yaşanılır sitede satılık ev şirketimiz tarafından satışa çıkarıldı. Ana cadde üzerinde, üç tarafı açık, bahçesi bulunan, ikiz villa tipine benzer özelliklere sahip ev makul fiyatı ile dikkat çekiyor. Orman, doğa manzaralı ev, geniş balkonları ve kullanım rahatlığı, metrajı ile önerdiğimiz gayrimenkul niteliklerine sahiptir.

Satılık Ev Özellikleri

Satılık ev girişte antre, salon, kapalı mutfak, ikinci kat üç yatak odası, banyo w c, çatı arası büyük oda ve beş adet balkondan oluşmaktadır. Kendisine özel bahçesi bulunması nedeniyle kullanım alanları alabildiğin geniştir. Randevu alınarak gösterilen satılık ev konut kredisi kriterlerine uygun olduğundan bu araç ile satın alınabilir. Şirketimizin resmi sitesi gonencemlak.com.tr yüzlerce emlak ilanını aktif portföyünden yayınlamaktadır. Sosyal medya üzerinde şirket adına açılmış hesaplarımızdan duyuruları izleyerek bizi takip edebilirsiniz.

Kemal Gönenç

Author: Kemal Gönenç

1994 yılında Marmaris merkezde kurulan Gönenç Emlak Şirketi bölgede gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirketimize ait Gönenç Emlak Blog sitesiyle emlak sektörü ve Marmaris hakkında bilgiler paylaşılmaktadır. Şirket kurucusu Ekonomist Kemal Gönenç tarafından yönetilmektedir.

One Comment

Bir yanıt yazın

Required fields are marked *.