Gönenç Emlak Blog

Marmaris emlak piyasası ve satılık bilgileri sunuluyor.

Marmaris Emlak İlanları

| 6 Yorumlar

Satılık Kiralık İlanları

Muğla çevresi Marmaris emlak ilanları Gönenç Emlak şirketi tarafından akıllı telefonlar ve sosyal medya araçlarıyla izleyicisine ulaştırılıyor. Değişen dünya; özellikle sibernetik gelişmelere göre, yeni alışkanlıkları tüm sektörlerde yaşıyor. Gayrimenkul sektöründe,  bir masa, defter, telefon devri çoktan bitti. Bilgisayar ve kamera, yerini akıllı telefonlara bıraktı. Satıcı da, alıcı da yeni davranış biçimi edindi, ediniyor. Artık; sokak sokak satılık kiralık ev aranmadığı gibi, arayanlar da emlak ofislerini geçmişte olduğu gibi aramıyor.

Emlak danışmanı, oluşturduğu portföyü web sitesinden sunuyor. Kapsamlı içerik, resim, video görüntüleri ile ilanlar veriliyor. Mobil uyumlu siteler, masaüstü, dizüstü, tablet ve her tip akıllı telefonda izleyiciye ulaşıyor. Uyumlu tipi, büyüyen küçülen, farklı ekranlarda, sunumu bozulmayan, yeni tip siteler, arama motorlarında, özellikle de, arama motorları tarafından tercih edildiği anlaşıldı.

İletişim Araçları

Belirtilen özelliklerde site sahibi olmak yetmiyor. Arama motorları koşullarına göre ayarları yapılmış, çalışmasının da sürekli yapılması gerekiyor. Bu nedenle; gayrimenkul danışmanlarının en azından asgari düzeyde yazılım bilgisine sahip olması, doğru yönü bulmasına yardımcı olacaktır. Yoksa; internet okyanusunda kaybolacaklardır. Yazılım konusunda kendini bilgi açısından geliştirmiş, site kodlarını yazabilen, düzenleme yapabilen danışmanlar, bize göre diğerlerinden öndedir. Sahip olduğunuz site, arama motorlarında ilk sayfada yer almıyorsa, hatta ilk sayfanın birinci-beşinci sırası arasında bulunmuyor ise, arayanların size ulaşma şansı düşer. Otuzuncu sayfada, aranan kelimelerde siteniz çıkıyorsa, o site hiç olmasa da olur.

Arama Motorları İş Başında

Sorunun çözümü; francheising firmaları üyelerine hazır site sunuyor. Genel merkez yukarıdan aşağıya kendi adına geliştiricilerle katkıda bulunuyor. Üye firma ve çalışanlarının böyle bir derdi yok. franheiser sıkıntıyı üstleniyor. Peki binlerce emlak ofisi, bu kulvarda nal mı toplayacak? Konunun önemini bilenler, bu yönde hizmet satın alıyorlar. Rekabet etmeye çalışıyorlar. Kendisini geliştiren bu yönde gayret içinde olanlar, daha bilinçli olarak ilerleme gerçekleştirebilirler. Yerel bir site, arkasında holdingler bulunan, Türkiye ve dünyada, şu kadar şubesi bulunan danışmanlık firma sitelerinin de, sıralamada önünde bulunabilirler. Çünkü bu arenada; bilgi sahibi, deneyim ve birikime sahip olanlara, herkese hodri meydan, diyebilme şansını arama motorları veriyor.

Aramalarda, örneğin Marmaris Emlak vb kelimelerinde ilk sırada çıkmak neden önemli? Alıcılara ulaşma şansı, satış kiralama yapabilme şansını getirdiği için önemli. Arayan ve veren seni buluyor. Sana ne kadar kolay ulaşabiliyorlarsa, avantaj kazanırsın. Marmariste satılık  kiralık ev arayan ya da evini satmak kiralamak isteyenler, rakiplerinden önce sana ulaşır. Google herkesi eşit şartlarda yarışma sunuyor. Fakat kuralları da belirleniyor. Adil yarış için herkese başarılar.

İlanların güncelliği, doğruluğu, kapsamlı içerikle sunulması, önemlidir. İşte size kaynak nitelikte siteler.

Kemal Gönenç – WhatsApp: 0532 312 0116

gonencemlak.com.tr

marmaris-emlak.com

marmarisbox.com

gonencemlakblog.com

gonencestate.co.uk

selimiyeemlak.net

 

6 Comments

  1. Sitemizin responsiv özelliklere sahip olması için çalışmalarımız sonuçlanmak üzeredir. Sitemizi yeni yüzü ile sizlere ulaştıracağız. marmaris-emlak.com html5 ccs özgün kodlarla yazılmıştır.

  2. Sizi izliyoruz. Çalışma tamamlanınca pm atabilir misiniz?

  3. Marmaris emlak ilanları satılık kiralık konut arayanların ilgi gösterdiği önemli anahtar kelimedir. Arama motorlarında sık sık bu arama girişimi yapılır.Güncel ve sonuç alabileceğiniz aramalara ulaşmak için http://marmaris-haber.com sitesinden muhtelif bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Required fields are marked *.