Gönenç Emlak Blog

Marmaris emlak piyasası ve satılık bilgileri sunuluyor.

Kiralık Ev Marmaris

| 0 Yorum

Marmaris Kiralık Ev

Gönenç Emlak gayrimenkul sektöründe kiralık ev Marmaris ve çevresinde bulmak maalesef konut açığı nedeniyle günden güne güçleştiğini belirtti. Mobil uyumlu özelliklere sahip, yeni tasarım marmaris-emlak.com sitemizde kiralıklar bölümünde muhtelif ilanlar sunulmaktadır. Şirketimizin resmi sitesinden seçilen ilanlar, farklı ve detaylı anlatımla verilmektedir. Düzenli güncelleme yapılmaktadır. Bu nedenle bilgilerin sağlıklı olmasına özen gösteriyoruz.

Kahvenizi içerken, internet üzerinden kiralık ev ilanlarını izleyebilirsiniz. Ancak; güncel olmayan ilan bilgileri bir işe yaramaz.Bu nedenle bilgilerin sağlıklı olmasına özen gösteriyoruz. Yeni kayıt edilen ilanlar sosyal medya üzerinde bulunan hesaplardan duyurulmaktadır.

Aradığınız niteliklerde evi bulamadığınız zaman, isteklerinizi iletiniz. Belki bir yada birkaç gün sonra size uygun gelen kiralık ev hakkında telefon alabilirsiniz. Piyasa çok dinamik olduğundan konut geldiği gibi hemen kiraya verilmektedir. Talep bıraktıysanız, öncelik avantajı sizindir.

Konut Fiyatları

Kiralık ev Marmaris Kasım-Aralık  sezon sonu 2+1 konut kiraları 600-TL’den başlar. Üç+bir konutlarda ise 700-TL’den itibaren kiralama mümkündür. Müstakil evlerde 1000-TL başlangıç fiyatıdır. Deniz manzaralı kiralık ev Marmaris konutlarında aylık kira ödemesi 1500-TL etiketi yansıtır. Yeni dairelerde 800-1200-TL kira işlemleri görülmektedir.

Kira fiyatlarının yükselmesi, konut kredisine yönelim sağlamıştır. 1 Kasım 2015 seçim sonuçları ardından konut kredisi faiz oranları düşürülmüştür. 800-TL kira ödeyen, üzerine ilave ile konut kredisi sayesinde ev sahibi olmayı tercih etmektedir. Bu gidişle, kiralık ev fiyatlarında yükselme sürecek gibi görünüyor. Fiyatlar ne kadar yükselirse yükselsin esas problem kiralık ev Marmaris konut arzında daralma. Çözümü de, yok gibi.

Kemal Gönenç

WhatsApp: 0532 312 0116

Bir cevap yazın

Required fields are marked *.