Gönenç Emlak Blog

Marmaris emlak piyasası ve satılık bilgileri sunuluyor.

Kiralık Ev Marmaris

| 0 Yorum

Mugla Marmaris Emlak sektöründe kiralık ev bulmak günden güne güçleşiyor. Responsiv özelliklere sahip,yeni tasarım marmaris-emlak.com sitemizde kiralıklar bölümünde muhtelif ilanlar sunulmaktadır. Şirketimizin resmi sitesinden seçilen ilanlar, farklı ve detaylı anlatımla verilmektedir. Düzenli güncelleme yapılmaktadır. Bu nedenle bilgilerin sağlıklı olmasına özen gösteriyoruz.

Kahvenizi içerken, internet üzerinden kiralık ev ilanlarını izleyebilirsiniz. Ancak; güncel olmayan ilan bilgileri bir işe yaramaz.Bu nedenle bilgilerin sağlıklı olmasına özen gösteriyoruz. Yeni kayıt edilen ilanlar sosyal medya üzerinde bulunan hesaplardan duyurulmaktadır.

Aradığınız niteliklerde evi bulamadığınız zaman, isteklerinizi iletiniz. Belki bir yada birkaç gün sonra size uygun gelen kiralık ev hakkında telefon alabilirsiniz. Piyasa çok dinamik olduğundan konut geldiği gibi hemen kiraya verilmektedir. Talep bıraktıysanız, öncelik avantajı sizindir.

Kiralık ev Marmaris Kasım-Aralık  sezon sonu 2+1 konut kiraları 600-TL’den başlar. Üç+bir konutlarda ise 700-TL’den itibaren kiralama mümkündür. Müstakil evlerde 1000-TL başlangıç fiyatıdır. Deniz manzaları kiralık ev Marmaris konutlarında aylık kira ödemesi 1500-TL etiketi yansıtır. Yeni dairelerde 800-1200-TL kira işlemleri görülmektedir.

Kira fiyatlarının yükselmesi, konut kredisine yönelim sağlamıştır. 1 Kasım 2015 seçim sonuçları ardından konut kredisi faiz oranları düşürülmüştür. 800-TL kira ödeyen, üzerine ilave ile mortgage sayesinde ev sahibi olmayı tercih etmektedir. Bu gidişle, kiralık ev fiyatlarında yükselme sürecek gibi görünüyor. Fiyatlar ne kadar yükselirse yükselsin esas problem kiralık ev Marmaris konut arzında daralma. Çözümü de, yok gibi.

Kemal Gonenc

Bir cevap yazın

Required fields are marked *.