Gönenç Emlak Blog

Marmaris emlak piyasası ve satılık bilgileri sunuluyor.

Marmaris Emlak

| 2 Yorumlar

Emlak Piyasası

Marmaris emlak sektörüne sürekli yeni sitelerin  katıldığını belirten Gönenç Emlak özgün içererikle sunulanlar aramalarad ön sırayı alıyor duyurusu yaptı. Türkiye güney sahileri sitesi “gonencemlak.com.tr” sahibi şirketimiz portföyden seçilen ilanları video görüntüleri, farklı içerikle detaylı sunuyor.  “Marmaris-emlak.com” sitesi html5 kodları ile yazıldı. Sayfaların hızlı açılması, aradığını kolay bulma menüsü, akıllı telefon uyumlu sayfaları ile izleyicinin rahatlığı düşünüldü. Okuma kolaylığı için yazı karakter boyutları büyütüldü. Ancak; en önemlisi izlemeye değer bir site oluşturmak. İçerik zenginliği amacımız. 2015 yılına yönelik sitemiz yayına sunuldu.

Yeni Pazarlama Modelleri

Özellikle Marmaris satılık emlak ilanları öne çıkarıldı. Sitemiz satılık arsa, villa, daire ile kiralık ev ilanlarına yer verirken iş yerleri için de bölüm sunmaktadır.Son kayıt edilen ilanlar haber sayfamızdan duyurulmaktadır. Resmi sitemizdeki ilan numarası ile sitemizdeki ilanın numarasında farklılık yoktur. Ancak; içerikler farklıdır. İzleyici ayni ilana daha zengin anlatımla ulaşabilir.

İnter-aktif Bilgi Bankası niteliğindeki sitemiz Marmaris Emlak sektöründe yerini aldı. Sosyal medya platformu önde gelen paylaşım sitelerine ulaşım ve izleme kolaylığı verildi. İlgilenen dostlarımızdan, sektör meslektaşlarımızdan öneri, eleştiri, değerlendirme katkıları için teşekkür ederiz.

Sitemizde gayrimenkul sektörüne mal,hizmet üreten firmalar ve siteleri için linkler kabul edilecektir. Pr değeri 3 ve üzeri siteler için karşı link aranmaz. Link paylaşımı mümkün olduğunca hızlı yapılmaktadır. Bereketli hayırlı işler dileriz.

Kemal Gönenç

2 Comments

  1. Reblogged this on marmarisdotcom and commented:
    Marmaris Emlak sitesi html5 kodlarıyla yazıldı. Bir ay içinde Google arama motorunda pek çok keyword ile 1nci sayfada.
    http://www.marmaris-emlak.com

  2. Marmaris Emlak sektörü hakkında bilgiler, kısa metraj video ve resimlerle ilanlar sunuluyor.
    http://www.marmaris-emlak.com

Bir cevap yazın

Required fields are marked *.