Gönenç Emlak Blog

Marmaris emlak piyasası ve satılık bilgileri sunuluyor.

Marmaris Emlak Kemal Gonenc

| 0 Yorum

Marmaris Gönenç Emlak Şirketi Kurucusu Kemal Gönenç çeyrek yüzyıldır gayrimenkul sektöründe aktif çalışıyor. Ekonomist. Evli Marmaris’te yaşıyor. Gayrimenkul danışmanlık yolculuğu nasıl başladı?

1989 yılında Berlin ‘den döndükten sonra, Bodrum’da Turizm firmasında Bölge Müdürlüğü yaptı. Şirket adına yüz adeti aşan villa kiralama operasyonunu bizzat yönetti. Saddam krizi çıkınca firma Türkiye’den çekildi.

Yolu Marmaris’e düştü. İki firmada yönetici olarak çalıştı. Geri dönüş hevesi kalmayınca, 1992 Yılında Piyasaya yeni giren Gayrimenkul Danışmanlık Şirketinden Francheising alarak, iki ortak Marmaris Acentesini tesis ederek, profesyonel hizmet verildi.1993 sonuna doğru, ortaklıktan ayrıldı.

Şirketin Kuruluşu

01.01.1994 yılı kendi aile şirketi Gönenç Emlak Firmasını kurarak, yönetimini üstlendi. 22 yılı aşan süredir şirketini yönetiyor. Öncelikle prensipler ve ilkeler; sonra bilgi, birikim, deneyim olmazsa olmaz ekseninde vizyonumuz oldu. Marmaris Emlak sektöründe, sürekli gelişmeye, yeniliklere açık, modern yöntemlerle butik hizmet anlayışımızı da geliştiriyoruz.

Inbound, dijital emlak pazarlama, stratejik planlama tekniklerini, değişen dünyanın koşullarına uygun olarak izleyen uygulayan, firma, farklı bir konum ile kendi değerini oluşturdu. Bugün daha çok yatırımcılara yönelik hizmet veriliyor.

Gönenç Emlak Şirketi bir  İngilizce, yedi tane de Türkçe web sitesi ile 30 adet aktif blog yayınlamaktadır. Mobil uyumlu siteler düzenli günceldir. Makaleler gündemle ilişkilidir.İstek, sorularınızı bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz.

Resmi Site: http://www.gonencemlak.com.tr

Bir cevap yazın

Required fields are marked *.