Gönenç Emlak Blog

Marmaris emlak piyasası ve satılık bilgileri sunuluyor.

Marmaris Gayrimenkul

| 0 Yorum

Emlak Piyasasında 27. Yıl

Gönenç Emlak, Muğla çevresi Marmaris gayrimenkul piyasasına hizmet veren ve modern emlakçılığın prensiplerine özen gösteren danışmanlık şirketidir. Yerel sektörde sahip olduğu çizgisiyle dikkat çeken firmamız, ev, villa, ticari taşınmaz gibi satılık ve kiralık tipi taşınmazların pazarlamasına 01.Ocak.1994 tarihinde başlayarak günümüze kadar devam ettirmektedir.

Satış Süreci Yönetimi

Şirket alım satım faaliyetini sürdüren danışmanlık şirketidir. Ayni zamanda satışa sunulan gayrimenkullerin dijital pazarlama süreçlerini analiz ederek izler. Sürekli artan internet kullanımı ve gelişen teknoloji sayesinde gayrimenkul dünyası dijital ortama taşınmış durumdadır. Gayrimenkulü dijital platforma taşıyan yerel piyasada ilk şirket olduğundan öncü firmadır.

Yerel Piyasa Gücü

Yeniliklere ve gelişime açık olan danışmanlık şirketi, Marmaris satılık ev pazarlamasında modern teknikleri ve teknolojiyi kullanır. Kurulduğu günden beri piyasayı yakından takip eden ekibe sahiptir. Bu özelliği sayesinde taşınmaz pazarlama çalışmalarında başarı sağlamaktadır. Kaliteli hizmete değer veren anlayış ve müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet esas kabul edilir. Gayrimenkullerin pazarlaması modern teknik ve yöntemlerle stratejik planlama kapsamında yapılır.

Hizmet Alanımız

Muğla çevresi ve Marmaris Emlak Konut faaliyet gösteren firmamız, müşterisine doğru yaklaşım ve sunuma dayanan hizmet sunmaktadır. Alanında sahip olduğu tecrübeyle yoluna devam eden bu öncü şirket, teknolojik gelişmeleri yakından izler. Bu nedenle yapısını günün koşullarına göre ilkelerine sadık kalarak inşa eder. Konusunda uzman eğitimli ekip elemanları periyodik olarak sürekli araştırma değerlendirme ve analiz toplantıları yaparak stratejik planlamaya uygun piyasada pozisyon alır.

Profesyonel Destek

Neden gayrimenkul danışmanlık ofisine gitmem gerekir? Bu güzel sorunun yanıtı olarak böyle bir mecburiyetinizin bulunmadığı olabilir. İşlerinizi kendi başına yapabilme şansınız var. Denemeniz şansa kaldığı zaman risk oranı yükselir. Oysa profesyonel destek alınırsa şansınız yükselir. Çünkü şirket kullandığı modern teknikleri planlama kapsamında uygular ve hazır müşteri portföyü üzerinde hedefe ulaşma amacıyla çalışma yapar. Elbette mesleğe yeni başlamış bir iki yıllık firmayla uzmanlığını sürekli geliştiren danışmanlık şirketi becerisi farklıdır. Ameliyata girerken profesör doktor cerrahla yeni doktor arasındaki deneyim farkını vurgulamak isteriz. Vizyon sahibi bilgi ve birikimi olan deneyimli konusunda uzman gayrimenkul danışmanı kazandırır. Mülkünüzün hızlı ve değerinde satılmasını sağlar. İstediği mevkide hayalini kurduğu taşınmazı almak isteyen ve doğru yatırımla kazanç sağlamayı düşünenler tanımlanan özellikte danışman sayesinde başarı elde edebilir. Denedim olmadı diyenler profesyonel destek alarak zamandan tasarruf ederek kazanabilir. Çeyrek aşırı aşan tecrübeye sahip şirketimizin değeri verdiğimiz hizmetin kalitesidir.

WhatsApp: 0532 312 01 16

Bir cevap yazın

Required fields are marked *.