Gönenç Emlak Blog

Marmaris emlak piyasası ve satılık bilgileri sunuluyor.

Marmaris Kiralık Daire

| 0 Yorum


Marmaris Gonenc Emlak İlanları

2014 yeni turizm sezonu başlarken 20 yıldır olduğu gibi devresel hareket yaşanır. Gelenekselleşen bu hareketi, kiralık konut konusunda talebin yoğunlaşması olarak betimleyebiliriz. Bu sezon için tahminen 25.000 personel Marmaris’e sezonluk olarak gelecektir. Öncelikle mobilyalı  evler tercih edilmektedir. Yazlık tatil amaçlı kiralamalar da talebi genişleteceğinden, konut açığı oluşmaktadır.

Örnek kiralık daire clip olarak sunulmuş fiyatlar hakkında bilgi örneklenmiştir. Aylık düzenli kira ödeme koşuluyla yer alan ilandaki ev 3+1 ve kapalı mutfak deniz gören konut konumundadır. Marmaris emlak sektöründe deniz manzaralı evler kira veya satılık fiyatları daime lokasyon nedeniyle daha yüksek, bununla beraber, çok daha fazla talep gören gayrimenkul  özelliğindedir.

Marmaris kiralık daire 2014 sezon fiyatları, 2+1 mobilyasız evler için aylık 500-800-TL aralığında değişmektedir. Dubleks veya düz 3+1 konut fiyatları 650-900-TL aralığında kiracı almaktadır. Müstakil ev, villa için fiyatlar genellikle 900-1200-TL seviyelerindedir. Mobilyalı evlerde ise konut açığından kaynaklanan sezonluk kiranın peşin olarak istenmesi görülmekte. Sezonluk kiralık mobilyalı standart evlerde 4.000-TL, lüks konutlarda ise 7-9.000-TL fiyatlar etiketlenmektedir.

Görüş,eleştiri ve sorularınızı aşagıdaki form ile iletebilirsiniz.

Gonenc Emlak

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir cevap yazın

Required fields are marked *.