Gönenç Emlak Blog

Marmaris Emlak içerikleri paylaşılıyor.

Marmaris Kiralık Daireler

| 0 Yorum

Kiralık Konut

Muğla çevresi ve Marmaris kiralık daireler için kiralama işlemleri genellikle turizm sezonu öncesi yapılmaktadır. Nitekim, Marmaris Kiralık Daire için Mart ayına kadar konut kiralama için isteklerini gerçekleştirmemiş olanları sorunlu bir süreç bekliyor. Çünkü en zor olan kırmızı dnem başlamıştır. Hem ev bulması güçleşir hem de makul fiyatlı ev bulması nerede ise mümkün değildir. Bu sıkışıklığın nedeni devresel hareket olarak bölgemize binlerce turizm sektörüne mal ve hizmet veren elemanların gelmesidir. Nüfus bölgede çevresi ile birlikte nerede ise on kat seviyesinde yaz aylarında artmaktadır.

Kiralık Tatil Evleri

Marmaris’te denize sıfır kiralık evleriyle birlikte tatiliniz boyunca çok güzel alternatifleri ile sizlere çok güzel bir konforun kapılarını aralamaktadır. Sahil şeridi boyunca konforlu kiralık konut bulabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık veya sezonluk Marmaris kiralık ev seçenekleri sayesinde tatiliniz artık kendi evinizdeymiş siniz gibi rahat ve güzel geçecektir. Ailenizle güvenli mutlu tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Marmaris ayrıca balayı çiftleri tarafından vazgeçilmez bir turizm cennetidir. Balayı çiftlerine sunduğumuz kiralık evler sayesinde yeni çiftler otel yerine kendilerini evlerinde gibi yaşayarak tatilin tadını çıkarabilir. Marmaris kiralık ev konusunda bölgenin öncü gayrimenkul şirketi Gönenç Emlak size destek olabilir. Merkez ofisimizden bizimle irtibat kurabilir en güzel alternatiflerin sahibi olabilirsiniz.

Gönenç Emlak Blog

Author: Kemal Gönenç

1994 yılında Marmaris merkezde kurulan Gönenç Emlak Şirketi bölgede gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirketimize ait Gönenç Emlak Blog sitesiyle emlak sektörü ve Marmaris hakkında bilgiler paylaşılmaktadır. Şirket kurucusu Ekonomist Kemal Gönenç tarafından yönetilmektedir.

Bir yanıt yazın

Required fields are marked *.