Gönenç Emlak Blog

Marmaris Emlak içerikleri paylaşılıyor.

Marmaris Satılık Daire Fırsatı

| 2 Yorumlar

Satılık Daire Fırsatı

Marmarisde Armutalan Merkezde yüzme havuzlu, yabancı ailelerin yasadığı sekiz dubleks konuttan oluşan butik sitede satılık daire fırsatı görücüye çıkarıldı. Gönenç Emlak şirketi fırsatlar sunmaya devam ediyor. Marmaris satılık daire Armutalan Merkezde butik sitede satılık evler duyuruldu. Evin önünden yaz kış her on beş dakikada bir düzenli olarak dolmuş geçmekte ve 30m ileride durak bulunmaktadır. Okula, Armutalan merkeze yakındır. 805m2’den oluşan arsa içinde fonksiyonel yüzme havuzu vardır. Sitenin yönetimi tesis edildiğinden, bakımlı, güvenlidir. Site çevresi taş duvar, üzeri profil demir ve gece aydınlatma sistemine sahiptir.

Satılık Daire

Dubleks daire girişinde çelik kapı, geniş antre, kapalı mutfak, tuvalet, geniş salon ve salondan çıkışı bulunan balkon yer almaktadır. Mutfak, yeni hazır mutfak yapılarak yenilenmiştir. Salonda klima vardır. Alt kat üç yatak odası, elektrikli şofben ve duş kabini bulunan banyo tuvaletten ibarettir. Pencereler ısı cam, sistemdir. Giriş ve salon kartonpiyerli olup tüm elektrik prizleri,anahtarları, tavan askı duyları birinci sınıf malzemeyle yenilenmiştir. Yerler kaliteli fayans, iç kapılar kasa çelik ve Mdf yapılmıştır. Boya komple yapıldığından ev temizlik ile yerleşmeye hazır konumdadır.

Gayrimenkul Danışmanlığı

1994 yılından beri Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz Marmaris merkez ofisinden randevu alarak evin görülmesi mümkündür.  Evi beğenen taliplerin mülk sahibi ile karşılıklı görüşmeleri güvenli alışveriş gereği temin edilecektir. Kat irtifakı tesis edilmiş, mülkiyete geçmiş, yapı kullanma izin belgesi mevcut olan gayrimenkul konut kredisi kullanımına uygundur. Dokuzuncu yılına gelen resmi sitemizde Marmaris satılık daire 38 numaralı ilan olarak yayınlanmaktadır. Detay bilgilere ve resimlere ulaşmanız mümkündür.

Emlak Konut Desteği

Soru ve isteklerinizi aşağıdaki form ile bize ulaştırabilirsiniz. Bu satılık ev dışında aradığınız özellikte emlak ilanları için talep iletebilirsiniz. Aktif Bilgi Bankası niteliğinde olan portföyümüz, düzenli güncellenerek yenilenmektedir. 700 adet civarında ilan 3000 üzerinde resimle yayınlandığı için oldukça zahmetli olan işi özel oluşturulan ekip kontrol etmektedir. Son kayıt edilen satılık kiralık ilanı denetlendikten sonra yayına verilir.

Duyurular öne çıkarılır. RSS özet akış sisteminden yeni kayıtlarımızı izleyebilir, etkin biçimde kullandığımız sosyal medya üzerinden şirketimiz adına açılan hesaplardan bizi takip edebilirsiniz.  Ücretsiz üyelik sistemiyle izleyicisine ulaşan Marmarisbox Bülteni, sektör hakkında bilgi, haber, analiz raporları,  satılık kiralık gayrimenkul bilgileri sunmaktadır. Her zaman dediğimiz gibi, pusulanız doğru bilgi olsun.

Medya İrtibat: 0532 312 01 16

Author: Kemal Gönenç

1994 yılında Marmaris merkezde kurulan Gönenç Emlak Şirketi bölgede gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirketimize ait Gönenç Emlak Blog sitesiyle emlak sektörü ve Marmaris hakkında bilgiler paylaşılmaktadır. Şirket kurucusu Ekonomist Kemal Gönenç tarafından yönetilmektedir.

2 Comments

Bir yanıt yazın

Required fields are marked *.