Gönenç Emlak Blog

Marmaris emlak piyasası ve satılık bilgileri sunuluyor.

Marmaris Satılık Daire Ev

| 2 Yorumlar

Marmaris Emlak Konut

Yaz mevsiminde Muğla Marmaris satılık daire satış işlemleri ve talep artışı bölgede devresel hareket olduğu açıklaması geldi. 80.000 nüfusun sezon içinde 250.000 üzerine çıktığı düşünülürse; yerli yabancı tatilciler talebin genişlemesinde doğrudan etkide bulunmaktadır. Bu değerlendirme, profesyonel danışmanlık hizmetini 1994 yılından beri, aralıksız, aktif olarak sürdüren şirketimiz; yerinde gözlem ve deneyim sonucu vardığı görüştür.

En çok hangi daireler satılıyor?

Öncelikle tüm zamanlar için geçerli olan; gerçek değerinin altında; acil, ihtiyaçtan satılık emlak önceliği almaktadır. Hatta; moda haline gelen; “ucuz ev, ihtiyaçtan kelepir var mı?” sorularını; telefonda evi görmeden “en son ne olur” gibi gayri ciddi bulduğumuz talepleri, İcra Müdürlükleri arayınız yanıtı ile sona erdiriyoruz. 250.000-TL değerinde evi 120.000-TL fiyatla almayı herkes ister. Bu tip satıcılara ulaşılacak adres bellidir. Bunu da yardımcı olmak için söylüyoruz.

Hangi Tip Dairelere Talep Var?

Sahillerde, plaja yakın evlere istekli çok. Diğer talep profili ise; yeni daireler. Tatilciler bu konuda daha çok butik sitelerden daire almayı tercih ediyor. Güvenlik, araç park yeri, yüzme havuzu ve benzeri. müşterek kullanım alanlarına sahip olması nedeniyle istekler belirleniyor. Genellikle 2+1 sürekli yaşamadıkları için yeterli olabiliyor. Tatilciler dışında ise 3+1 nerede ise tercihlerin yüzde doksanı. Bunun dışında; mevki nedeniyle öne çıkan talepler de mevcuttur. Sitemizde 690 numaralı ilan örnek verilmiştir. Plaja dört dakikalık yürüyüş mesafesinde nezih mevkide yer alan Marmaris satılık daire şirket portföyünden verilmektedir.

Piyasaya sunulan satılık daire hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için buradan Marmaris satılık daire linkini tıklayabilirsiniz.

Kemal Gönenç

2 Comments

  1. Plaja yakın evler ilgi görüyor.

    • Turban Kavşağından, Marmaris merkeze kadar olan sahil şeridi tüm zamanlarda talep almaktadır. Plaja yakın evler, yabancılar ve tatil evi arayanların çekim alanı içinde.

Bir cevap yazın

Required fields are marked *.