Gönenç Emlak Blog

Marmaris Emlak içerikleri paylaşılıyor.

Marmaris Satılık Emlak

| 1 Yorum

Marmaris Emlak Konut

Muğla Marmaris satılık emlak piyasasına müstakil bina yatırımcılar için Gönenç Emlak şirketi tarafından sektöre sunuldu. Şahıs adına tapudan tescili yapılmış olan emlak zamanlama açısından inşaat yasağı bitmesine az zaman kala piyasaya çıkarılmıştır. İmar planındaki konumu bitişik nizam olan bina yıkıldığı zaman yerine altı adet ayrı tapuya sahip, ikişer dükkan, daire ve dubleks daire kazanılmaktadır.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=VXtjTuYWXyk?rel=0]

Satılık Gayrimenkul İlanları

Marmaris kendi iç dinamikleri ile doğal dönüşüm yaşamaktadır. Eski binalar yıkılarak yerine yenileri yapılmaktadır. Muğla Marmaris emlak ilanları içinde yer alan pek çok gayrimenkul bu konuma sahip ve adaydır. Özellikle 20 yaşın üzerinde olan binaların tek veya iki katlı olanları, zamana karşı gelişmelerde, imar plan değişiklikleri ile, üç-beş kat yasal inşaat izinine sahip olmuşlardır. Yani zaman içinde mevki önemi ve imar plan değişikliği nedeniyle değer kazanmış ve potansiyel prim sahibi emlak, statüsüne gelmişlerdir. Dönüşüm Marmaris merkez ve yakın çevresinde sürüyor. Hem de gönüllü olarak kendiliğinde olarak. Alan da veren de memnun.

GÖNENÇ EMLAK BLOG

Author: Kemal Gönenç

1994 yılında Marmaris merkezde kurulan Gönenç Emlak Şirketi bölgede gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirketimize ait Gönenç Emlak Blog sitesiyle emlak sektörü ve Marmaris hakkında bilgiler paylaşılmaktadır. Şirket kurucusu Ekonomist Kemal Gönenç tarafından yönetilmektedir.

One Comment

Bir yanıt yazın

Required fields are marked *.