Gönenç Emlak Blog

Marmaris emlak piyasası ve satılık bilgileri sunuluyor.

Marmaris Satılık Emlak

| 4 Yorumlar

Fiyatlar Artıyor

2015 yılına girerken Marmaris emlak Sektöründe, özellikle merkeze, sahile yakın ikinci el daire fiyatlarında kademeli fiyat yükselmesi yaşandı. Trendin yükselmesi, piyasayı test ederek, yavaş yavaş fakat sürekli yükseldi. Peki, neden?

Muhtelif nedenler arasında en önemli olanı, inşaat yapılacak parseller nerede ise bitti. Arsa arzı daralırken, talepte genişleme var. Marmaris son iki-üç yıldan beri, yazlık özelliğini yitirdi. Artık, yıl boyu yaşanılan kent oldu. Zaten kiralık ev sıkıntısının sorun haline gelmesinin nedeni de budur.

Ticaret Odası tarafından talep üzerine Üniversitenin hazırladığı raporda, Marmaris için risk ve tehdit olarak görülen emekli kenti olma yönündeki gelişmeler işaret edilmişti. Nitekim önlenemiyor.

Denenmişi Denemek

Yavuz, Sini, Çubuk gibi oteller ve benzerleri. yıkılıyor, yerini konutlara bırakıyor. Apart oteller yıkılıyor veya apartmana dönüşüyor. 12-15 üniteli, apart otellerin, ne kadarının yıkıldığı ya da apartmanlara dönüştüğü belli değil. Marmaris artık, giderek önlenemez hızla emeklilerin yerleştiği ilçe oluyor. Büyük kentlerin gürültü, kirlilik, kaos yansıtan devingenliği orta yaş ve üzeri insanları yıldırıyor. Marmaris yeşil ormanları, mavi sahilleri ve denizi ile gelenleri kucaklıyor. Siz siz olun olanağınız varsa, Marmaris ‘te eviniz olsun. Mutlu yıllar dileriz.

Marmaris satılık emlak için yararlı siteler;

Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Emlak Bulteni

Selimiye Emlak

Marmaris Emlak

4 Comments

  1. Gonenc Emlak Şirketi 20 yıl üzerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Sektör hakkında yazılar blog sayfalarında sunuluyor.
    http://www.marmaris-emlak.com

  2. Satılık kiralık emlak ilanları kapsamlı olarak sunulmaktadır. Gayrimenkul sektörü hakkında bilmek istedikleriniz interaktif veriliyor. Takip etmeniz önerilir.

  3. Reblogged this on Marmaris Emlak Bülteni and commented:
    Takip etmeniz önerilir. Haber,duyuru,analiz ve emlak ilanları veriliyor.

  4. Satılık emlak ilanları güncel. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüşme temin ediliyor. 20 yıl üzerinde süredir danışmanlık hizmeti veriliyor.

Bir cevap yazın

Required fields are marked *.