Gönenç Emlak Blog

Marmaris emlak piyasası ve satılık bilgileri sunuluyor.

Mobil Uyumlu Emlak Sitesi

| 0 Yorum

Akıllı Telefonlar

Teknolojiyi yakından takip eden Gönenç Emlak şirketi elektronik ortamda mobil uyumlu emlak sitesinin günümüzde vazgeçilmez olduğunu belirtti. İnternet dünyası içinde kaybolmamak için ne yapmalı? Bizim gibi emlak piyasasında alıcı ve satıcıyı buluşturmayı profesyonel pazarlamanın önemli parçası gören şirketler için bu önemlidir. İnternet arama motorlarında yazılan anahtar kelimelerde ilk sayfalarda siteniz çıkıyor ise şansınız var.

Mobil Ulaşım

Ancak; siteniz mobil uyumlu değil ise, sitenize gelen ziyaretçi geldiği gibi gider. Bu nedenle web sitesi mobil uyumlu özellikte olmalı. Yerel sitemize  %75-76 arama motoru veya sosyal medya üzerinde ulaşırken, %24,6 oranında (Ekim Ayı için) akıllı telefonlardan ziyaretçi almaktadır. Birim bazında 1000 tekil hit içinden 246 kişi cep telefonu ile bize ulaşmaktadır. Birim bazını yükselttiğiniz zaman ilgi ne denli büyür, tahmin edilebilir.

İlanlar elinizin Altında

Gayrimenkul sektöründe, satılık kiralık ev arayan cep telefonundan araştırma yapabilir. Artık ilanlar elindedir. Sağlıklı bilgi alt yapısına sahip olunca karar mekanizması hızlı ve doğru çalışır. Kaygılar, tereddütler silinir. Bilinmezler, acabalar, doğru karar vermeyi, engeller. İşinizi şansa bırakmayın. Gönenç Emlak şirketi marmaris-emlak.com sitesinin ardından marmarisbox.com site optimizasyon çalışmalarına tamamlandı.

Kemal Gönenç

WhatsApp: 0532 312 01 16

Bir cevap yazın

Required fields are marked *.